GeoTrust SSL Sertifikası

Geotrust SSL, dünya da ikinci büyük güvenlik sertifikasıdır. Geotrust SSL sertifikalarını inceleyerek sizin için en ideal olan ssl sertifikasını satın alabilirsiniz.

SSL Fiyatları

GeoTrust SSL Fiyatları

GeoTrust QickSSL Premium Sertifikası

49.00 $/ Yıl

 • DV (Domain Validation) SSL
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • SEO Desteği
 • Mobil Uyumlu
GeoTrustQuickSSLPremiumCertificateExplanationConstant

GeoTrust True BusinessID Sertifikası

99.00 $/ Yıl

 • DV (Domain Validation) SSL
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • SEO Desteği
 • Mobil Uyumlu
True BusinessID sertifika,2048 bitlik imzalama 256 bitlik şifrelemeyle ve ID onaylama kapasitesiyle yüksek düzeyde güvenlik sağlar.

GeoTrust EV True BusinessID Sertifika

106.80 $/ Yıl

 • EV (Extended Validation) SSL
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • SEO Desteği
 • Mobil Uyumlu
GeoTrustTrueBusinessIDCertificatewithExtendedValidationExplanationConstant

GeoTrust True BusinessID Wildcard Sertifikası

300.00 $/ Yıl

 • DV (Domain Validation) SSL
 • Ücretsiz Kurulum ve Destek
 • SEO Desteği
 • Mobil Uyumlu
GeoTrust True BusinessID Wildcard Sertifika,bir domain ve onun sınırsız alt alan adlarının tek bir sertifika ile güvenliğini sağlayan SSL sertifikasıdır.

GeoTrust SSL Sertifikası

Geotrust SSL, dünya da ikinci büyük güvenlik sertifikasıdır. Geotrust SSL sertifikalarını inceleyerek sizin için en ideal olan ssl sertifikasını satın alabilirsiniz.

GeoTrust True Business ID WildCard SSL
True Bussiness ID Wildcard SSL özellikle büyük organizasyonlar, üst düzey firmalar, banka ve kamu kurumları veya kurumsal kimliğe ve web site güvenliğine yüksek önem verilen diğer kişilerce kullanılan, birden fazla subdomain destekleyen en ucuz ssl çözümüdür. True Bussiness ID Wildcard, en prestijli Wildcard Sertifika olarak bilinmektedir. Wildcard sertifikalar *.domain.com şeklinde sınırsız sayıda subdomain için tek bir sertifika ile çözüm sağlamak için tasarlanmıştır. Örneğin wildcard sertifika ile www.domain.com, bayi13. domain.com , bayi23. domain.com, mail. domain.com .... adreslerinin tümünü koruyabilirsiniz. True Bussiness ID Wildcard sertifikaları Sertifika süresince oluşabilecek veri kayıplarına karşı sigortalıdır, Sertifikanızı veya özel anahtarınızı kaybetmeniz halinde bizden talepte bulunarak sertifikanızı yeniden oluşturabilirsiniz.

GeoTrust True BusinessID Sertifika
GeoTrust True Business ID SSL firma doğrulamalı ssl sertifikasıdır. Şirketlerin güvenlik sertifika onayı için bazı belgeler vermeleri gerekmektedir. GeoTrust True Business ID SSL sertifikası doğrulaması süreci 3-4 gün sürer, fakat firmanızın doğrulanması internet sitenize olan güveni artırır.

GeoTrust True Business ID Multi Domain SSL
True Bussiness ID Multi Domain SSL 4 domain için kullanıla bilinir. Bu sertifikayı satın aldığınızda 4 adet alan adı için ssl sertifikası ihtiyacınızı karşılarsınız. 100 domaine kadar ilave ücret ödeyerek aynı sertifikayı kullanabilirsiniz.
GeoTrust True Business ID + EV Multi Domain SSL

(GeoTrust True BusinessID Certificate with Extended Validation -EV)
EV (Extended Validation) Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. En üst seviye güven ürünüdür. EV ibaresine sahip olan sertifikalar Yeşil Adres Çubuğu özelliği ile diğer SSL sertifikalarından ayrışmakta ve güven olgusunu görselleştirerek, kullanıcılara en üst düzeyde güven sağlamaktadır.

GeoTrust QuickSSL Premium SAN Sertifika
GeoTrust Quick SSL Premium SAN yükleme yapılınca web sitenize giren ziyaretçiler web tarayıcının adres barında yeşil bir kilit simgesi görecektir, bu simge domainin doğrulandığı ve sitenin güvenilir olduğu anlamına gelmektedir. Bununla birlikte web sitenize GeoTrust serverleri üzerinden doğrulama yapan dinamik web site mührü ekleyebilirsiniz. GeoTrust en saygın ssl sertifika firmalarından biridir. GeoTrust Quick SSL Premium SAN Domain sertifikaları "Equifax Secure Certificate Authority" Sertifika firması Kök sertifikası özel keyi ile imzalanmaktadır. Bu ssl sertifikası bütün mevcut işletim sistemlerinin sertifika deposunda bulunduğundan Comodo, rapid ve benzeri diğer bazı ssl sertifikalarındaki gibi ara güven otoritelerinin sertifikalarının işletim sistemine kurulmasına gerek yoktur. GeoTrust Quick SSL Premium tek kök sertifikadır.