Uluslararası Domain Sorgulama ve Tescili

Yurtdışı domain yönetimi hiç bu kadar kolay olmamıştı

İster Domain Sorgula & İster Domain Satın Al : .com.tr .us .cn .co.uk .de .fr .ru .in .ca .jp .co.kr .nl .it .az .ae .ma .iq  ve daha fazlası!

Bir Atak Domain markası olan www.olipso.com, 2003 yılından beri kurumsal ve bireysel müşterilerine domain tescili, web hosting, ssl sertifikası, özel ip, ve domain pazarı hizmetleri vermektedir. www.olipso.com; domain tescili ve web hosting çözümlerinde uzmanlaşmıştır.

Uluslararası Alan Adı Tescili

Olipso.com, ICANN Acredited bir domain firmasıdır (Atak Domain İnternet ve Bilgi Teknolojileri. Ltd. Şti – Icann Id: 1601). Olipso 100+’den fazla domain uzantısında doğrudan domain kayıt operatörüdür. Olipso olarak 220 ülkede 1500’den fazla domain uzantısı tescil hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte en ucuz .com, .net , .com.tr vb domain uzantılarının kayıt ve transferlerini yapmaktayız.

Uluslararası domain tescili uzmanlık alanımız. Örneğin, Amerika kıtasında satmakta olduğumuz bazı domain  uzantıları şunlardır; .us (Amerika) .pe (Peru), .ca (Kanada) .cl (Şili), .com.ar (Arjantin), .com.br (Brezilya) vd. ülke domain uzantıları.  Avrupa'da tüm ülkelerin domain uzantıları satış listemizde: .es (İspanya), .ru (Rusya Federasyonu), .co.uk (İngiltere), .it (İtalya), .de (Almanya), vd. ülke uzantıları. Bununla birlikte Asya ve Orta Doğu'da domain tescil hizmetleri sunmaktayız: .ae (Birleşik Arap Emirlikleri), .asia (Asya), .cn (Çin), .qa (Katar), .vn (Vietnam), .eg (Mısır), ve daha fazlası.

Ücretsiz Domain Servisleri

  • Ücretsiz Domain Yönlendirme
  • Ücretsiz Dns Yönetimi (A, MX, CNAME)
  • Bazı ülkeler için Ücretiz domain vekillik hizmeti (trustee services)
  • Ücretsiz Domain Yönetimi

Ucuz Hosting Paketleri

İster kurumsal, ister bireysel kullanımınız için sınırsız web hosting hizmeti vermekteyiz. Sizlere limitsiz - sınırsız web hosting verebilmek için limitlerimizi zorladık. Web hosting paketinizde hız ve güvenliği garantilemek için mükemmel web hosting altyapısı, ücretsiz domain servisleri & en ucuz SSL ile En İyi En Ucuz Web Hosting sağlayıcısı olmayı hedefledik.

En iyi en ucuz ssl sertifikaları

Sizin için dünya çapında marka SSL sertifikalarını  en ucuz fiyatlarla biraraya getirdik.
Comodo SSL, GeoTrust SSL, Rapid SSL, Thawte SSL,Symantec SSL,GlobalSign SSL,
e-tugra SSL .

Sertifikalar / Üyelikler

Olipso | İcann

Icann Acredited Registrar
Atak Domain Hosting Türkiye’nin 7. Icann kayıtlı yazmanıdır.

Olipso | Ripe NCC Üyeliği

RIPE NCC Üyeliği
Atak Domain Hosting Ripe NCC üyeliği ile kendi IP kaynaklarına sahiptir. https://www.ripe.net/membership/indices/data/tr.atakteknoloji.htmldomain@olipso.com

+90 262 325 92 22

Öyleyse Kaydet


Vizyonumuz;

Uluslararası domain tescilinde lider firma olmak.


Misyonumuz;

Domain Hosting sektöründe teknolojik yenilikleri içeren hizmetler sunmak.